Pau-79517 - LED závěsné svítidlo 3-krokové-stmívatelné Puric Pane 2700K 1./ 1.22W černá/šedá stmívatelné - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | černá / šedá |
| Materiál | kov / plast |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ano, krokově vypínačem |
| Životnost | 30000h |
| Délka závěsu v mm | 300 |
| Max. příkon světelného zdroje | 22W |
| Materiál doplňkový | plast |
| Styl svítidla | moderní |
| Kolekce | Pane |
| Průměr | 400 mm |
| Světelný tok | 1100 lm |
| Včetně zdroje | |
Dodání 7-14 dní
Supercena
6 263 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 241 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 241 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
