STR-03969 CYBER LED 14W BLACK NW - CYBER LED 14W BLACK NW
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. Velmi dobře svítí |
|
| Barva | černá |
| Materiál | hliník |
| Barva světla | 4100 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 14 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hloubka | 50 mm |
| Světelný tok | 860 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 84 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 988 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
476 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 529 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 529 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
