OMEGA LED V 10W BLACK/GOLD NW - Stropní a nástěnná
Společné parametry pro všechny typy:
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
STR-04190 OMEGA LED V 10W BLACK/GOLD NW detail výrobku
| Barva | černá / zlatá |
| Materiál | ocel / plast |
| Barva světla | 4200 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 10 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 170 mm |
| Výška | 525 mm |
| Hloubka | 75 mm |
| Světelný tok | 580 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 160 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 84 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 698 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
524 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 582 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 582 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
