CYBER LED 9W SILVER NW - Stropní a nástěnná
Společné parametry pro všechny typy:
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. Velmi dobře svítí Poctivé hliníkové svítidlo s povrchovou úpravou - škrábaný hliník |
STR-03966 CYBER LED 9W SILVER NW detail výrobku
| Barva | stříbrná |
| Materiál | hliník |
| Barva světla | 4100 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 9 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hloubka | 50 mm |
| Světelný tok | 585 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 84 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 2141 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
381 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 423 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 423 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
