DORIAN LED 15W BLACK NW - Stropní a nástěnná
Společné parametry pro všechny typy:
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
STR-04496 DORIAN LED 15W BLACK NW detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | plast / polykarbonát |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 15 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 780 mm |
| Výška | 48 mm |
| Hloubka | 108 mm |
| Světelný tok | 1600 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 140 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 86 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 1145 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
381 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 423 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 423 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
