BRENA LED 6W MAT CHROME NW - Stropní a nástěnná
Společné parametry pro všechny typy:
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
STR-03070 BRENA LED 6W MAT CHROME NW detail výrobku
| S vypínačem | |
| Barva | matný chrom |
| Materiál | nerez |
| Barva světla | 3900 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 6 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 555 mm |
| Výška | 185 mm |
| Hloubka | 52 mm |
| Světelný tok | 750 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 115 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 293 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
357 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 397 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 397 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
