GRACJA LED 2x7W WHITE NW - Stropní a nástěnná
Společné parametry pro všechny typy:
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
STR-03970 GRACJA LED 2x7W WHITE NW detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | ocel / plast |
| Barva světla | 4100 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 2 x 7 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 550 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 45 mm |
| Světelný tok | 2x420 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 84 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 2133 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
476 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 529 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 529 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
