EMMA LED D 12W WHITE NW - Stropní a nástěnná
Společné parametry pro všechny typy:
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
STR-03784 EMMA LED D 12W WHITE NW detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | hliník |
| Barva světla | 4100 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 12 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 220 mm |
| Výška | 290 mm |
| Hloubka | 52 mm |
| Světelný tok | 920 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 140 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 81 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 367 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
476 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 529 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 529 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
