STR-03967 CYBER LED 9W BLACK NW - CYBER LED 9W BLACK NW
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. Velmi dobře svítí |
|
| Barva | černá |
| Materiál | hliník |
| Barva světla | 4100 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 9 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hloubka | 50 mm |
| Světelný tok | 535 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 84 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 2102 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
381 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 423 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 423 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
