STR-03068 BRENA LED 4W MAT CHROME NW - BRENA LED 4W MAT CHROME NW
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
|
| S vypínačem | |
| Barva | matný chrom |
| Materiál | nerez |
| Barva světla | 3900 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 4 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 405 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 52 mm |
| Světelný tok | 460 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 112 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 314 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
310 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 344 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 344 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
