GL-64135H4 - Katrina LED G
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
|
Moderní křišťálová svítidla vyrobená z kovu ve zlaté barvě a čirých křišťálů K9. Kombinace křišťálu, zlaté barvy a teplé bílé barvy, které světlo vyzařuje, navozuje v interiéru velmi příjemnou atmosféru. |
|
| Barva | zlatá / čirá |
| Materiál | kov / křišťál |
| Objímka | G9 |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | LED 12x3,5 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 900 mm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Světelný tok | 12x350 lm |
| Včetně zdroje | |
| Výrobce | GLOBO Handels GmbH |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 17 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
5 816 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 7 270 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 7 270 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
