Eth-71074 - Elegant double light 2
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | chrom-lesklý |
| Materiál | hliník / sklo |
| Objímka | GU10 |
| Výkon | 50 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 90 mm |
| Výška | 20 mm |
| Hloubka | 90 mm |
| Průměr | 98 mm |
| Montážní otvor | 65 mm |
| Zápustná hloubka | 110 mm |
| Světelný tok | 380 lm |
| Včetně zdroje | |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | LUXERA s.r.o. |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
240 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 320 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 320 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
