Eth-71102 - Elegant acrylic fix 2 LED
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | chrom-lesklý |
| Materiál | hliník |
| Typ zdroje | LED |
| Výkon | 5 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 70 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hloubka | 70 mm |
| Průměr | 70 mm |
| Montážní otvor | 65 mm |
| Zápustná hloubka | 25 mm |
| Světelný tok | 600 lm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Výrobce | LUXERA s.r.o. |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 500 ks, dodání 3-5 dnů
Supercena
250 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 333 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 333 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
