Rana + Horal - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | SOLLUX LIGHTING |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. TH-TH.019CZ Pendant lamp RANA 2 black detail výrobku
| RANA - surová geometrická forma určená pro moderní interiéry. Ocelové linie s oválnými trubkami na konci, obkreslené pravidelným rámem, působí dojmem prostorové kompozice, která je nejen funkční, ale také dekorativní. | |
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 12 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 1000 mm |
| Šířka | 2000 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hloubka | 60 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Typ lampy | Závěsná lampa |
| Síla tradiční žárovky | max. 40 W |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Energetická třída: | A++-E |
| Celková hmotnost v gramech | 20000 |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
5 783 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 6 724 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 6 724 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. TH-TH.018CZ Pendant lamp RANA 1 black detail výrobku
| RANA - surová geometrická forma určená pro moderní interiéry. Ocelové linie s oválnými trubkami na konci, obkreslené pravidelným rámem, působí dojmem prostorové kompozice, která je nejen funkční, ale také dekorativní. | |
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 12 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 610 mm |
| Šířka | 1750 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hloubka | 60 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Typ lampy | Závěsná lampa |
| Síla tradiční žárovky | max. 40 W |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Energetická třída: | A++-E |
| Celková hmotnost v gramech | 10675 |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
3 984 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 632 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 632 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. TH-TH.017CZ Pendant lamp HOLAR 2 black detail výrobku
| Prostorné loftové interiéry milují minimalistické tvary - rodina svítidel HOLAR do nich dokonale zapadne. Eliptický tvar a štíhlé linie převisů dodávají kovové konstrukci lehkost a jemně vymezují světelnou zónu. Designová nezbytnost pro moderní, elegantní interiéry, jako je galerie, obývací pokoj nebo hotel. | |
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 12 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 1310 mm |
| Šířka | 1700 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hloubka | 60 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Typ lampy | Závěsná lampa |
| Síla tradiční žárovky | max. 40 W |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Energetická třída: | A++-E |
| Celková hmotnost v gramech | 22270 |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
6 938 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 068 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 068 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. TH-TH.016CZ Pendant lamp HOLAR 1 black detail výrobku
| Prostorné loftové interiéry milují minimalistické tvary - rodina svítidel HOLAR do nich dokonale zapadne. Eliptický tvar a štíhlé linie převisů dodávají kovové konstrukci lehkost a jemně vymezují světelnou zónu. Designová nezbytnost pro moderní, elegantní interiéry, jako je galerie, obývací pokoj nebo hotel. | |
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 12 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 810 mm |
| Šířka | 1560 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hloubka | 60 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Typ lampy | Závěsná lampa |
| Síla tradiční žárovky | max. 40 W |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Energetická třída: | A++-E |
| Celková hmotnost v gramech | 12636 |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
3 984 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 632 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 632 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
