TH-TH.018CZ Pendant lamp RANA 1 black - Rana + Horal
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| RANA - surová geometrická forma určená pro moderní interiéry. Ocelové linie s oválnými trubkami na konci, obkreslené pravidelným rámem, působí dojmem prostorové kompozice, která je nejen funkční, ale také dekorativní. | |
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 12 W |
| IP krytí | 20 |
| Typ lampy | Závěsná lampa |
| Síla tradiční žárovky | max. 40 W |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Energetická třída: | A++-E |
| Celková hmotnost v gramech | 10675 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | SOLLUX LIGHTING |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
3 984 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 632 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 632 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
