TH-TH.017CZ Pendant lamp HOLAR 2 black - Rana + Horal
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Prostorné loftové interiéry milují minimalistické tvary - rodina svítidel HOLAR do nich dokonale zapadne. Eliptický tvar a štíhlé linie převisů dodávají kovové konstrukci lehkost a jemně vymezují světelnou zónu. Designová nezbytnost pro moderní, elegantní interiéry, jako je galerie, obývací pokoj nebo hotel. | |
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 12 W |
| IP krytí | 20 |
| Typ lampy | Závěsná lampa |
| Síla tradiční žárovky | max. 40 W |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Energetická třída: | A++-E |
| Celková hmotnost v gramech | 22270 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | SOLLUX LIGHTING |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
6 938 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 068 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 068 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
