Paris 1 - Bodová svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Barva | titan |
| Materiál | kov |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. RL-R80911087 excl.1xGU10 detail výrobku
| Barva | titan |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x35 W |
| Výška | 110.0 mm |
| Průměr | 80.0 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 199 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
135 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 195 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 195 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. RL-R80912087 excl.2xGU10 detail výrobku
| Barva | titan |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 2x35 W |
| Délka | 80.0 mm |
| Šířka | 250.0 mm |
| Výška | 135.0 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 179 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
286 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 415 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 415 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. RL-R80913987 excl.3xGU10 detail výrobku
| Barva | titan |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 3x35 W |
| Výška | 135.0 mm |
| Průměr | 260.0 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 96 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
421 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 610 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 610 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. RL-R80914087 excl.4xGU10 detail výrobku
| Barva | titan |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 4x35 W |
| Délka | 80.0 mm |
| Šířka | 500.0 mm |
| Výška | 135.0 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 259 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
507 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 735 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 735 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
5. RL-R80916087 excl.6xGU10 detail výrobku
| Výkon | 6x35 W |
| Délka | 1490 mm |
| Šířka | 1490 mm |
| Výška | 135 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Toto svítidlo je u výrobce nedostupné a nelze jej již objednat.
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
