RL-R80912087 excl.2xGU10 - Paris 1
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | titan |
| Materiál | kov |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 2x35 W |
| Délka | 80.0 mm |
| Šířka | 250.0 mm |
| Výška | 135.0 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 179 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
286 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 415 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 415 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
