RL-R80911087 excl.1xGU10 - Paris 1
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | titan |
| Materiál | kov |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x35 W |
| Výška | 110.0 mm |
| Průměr | 80.0 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 199 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
135 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 195 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 195 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
