STEP LIGHT LED/1,5W,4000K, GOLD - Schodišťová, chodbová
Eth-70411 detail výrobku
| Materiál | plast |
| Výkon | 1.5 W |
| Šířka | 86 mm |
| Výška | 86 mm |
| Hloubka | 7 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Barva | MATT GOLD |
| Typ zdroje | LED |
| Výrobce | LUXERA s.r.o. |
Sklad dodavatel 1 ks, dodání 3-5 dnů
266 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
