LYRA 1xE27/60W, WHITE GLASS - Kuchyňská svítidla
Pre-45052 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | plast / sklo |
| Objímka | E27 |
| Výkon | 60 W |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 990 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | LUXERA s.r.o. |
Sklad dodavatel 50 ks, dodání 3-5 dnů
Supercena
627 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 784 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 784 Kč
Akce - u více ks požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
