LYRA ACRYL 1xE27/60W,WHITE/GOLD,PENDANT - Kuchyňská svítidla
Pre-74197 A01 detail výrobku
| Barva | bílá / zlatá |
| Materiál | plast |
| Objímka | E27 |
| Výkon | 60 W |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 990 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | LUXERA s.r.o. |
Sklad dodavatel 10 ks, dodání 3-5 dnů
Supercena
553 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 691 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 691 Kč
Akce - u více ks požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
