LYRA ACRYL 1xE27/60W,WHITE/RED,PENDANT - Kuchyňská svítidla
Pre-74197 D02 detail výrobku
| Barva | bílá / červená |
| Materiál | plast |
| Objímka | E27 |
| Výkon | 60 W |
| Šířka | 410 mm |
| Výška | 1100 mm |
| Hloubka | 410 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | LUXERA s.r.o. |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
553 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 691 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 691 Kč
Akce - u více ks požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
