ZEUS 3xE14/R50/40W, NS/CHROME - Bodová svítidla
Pre-12027 detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý |
| Materiál | kov |
| Výkon | 40 W |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 137 mm |
| Hloubka | 300 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Typ zdroje | E14/R50 |
| Výrobce | LUXERA s.r.o. |
Sklad dodavatel 10 ks, dodání 3-5 dnů
Supercena
900 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 125 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 125 Kč
Akce - u více ks požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
