ZEUS 4xE14/R50/40W, CHROME/BLUE - Bodová svítidla
Pre-348 detail výrobku
| Materiál | kov |
| Výkon | 40 W |
| Šířka | 830 mm |
| Výška | 400 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Barva | CHROME-BLUE |
| Typ zdroje | E14/R50 |
| Výrobce | LUXERA s.r.o. |
Sklad dodavatel 25 ks, dodání 3-5 dnů
Supercena
1 185 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 481 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 481 Kč
Akce - u více ks požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
