ZEUS 3xE14/R50/40W, NS/CHERRY WOOD - Bodová svítidla
Pre-468 detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý |
| Materiál | kov |
| Výkon | 40 W |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 130 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Typ zdroje | E14/R50 |
| Výrobce | LUXERA s.r.o. |
Sklad dodavatel 25 ks, dodání 3-5 dnů
Supercena
634 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 793 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 793 Kč
Akce - u více ks požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
