Naxis 2 - Křišťálová svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
Moderní křišťálová lampa vyrobená z kovu v matné černé barvě a ze skleněných křišťálků v kouřové barvě. Výborně se hodí do obývacích pokojů, ale i do ložnic či předsíní. Skvěle doplní ostatní svítidla z rodiny Naxis. |
|
| S vypínačem | |
| Barva | matná černá / kouřová |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 3x40 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 1600 mm |
| Průměr | 400 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. GL-15695S Stojací svítidlo, kov černý matný, skleněné křišťály kouřové, čiré, kabel PVC černý, vypínač na kabelu, ø:400mm, V:1600mm, délka kabelu 1800mm, bez žárovek 3xE27, max. 40W 230V detail výrobku
| Výrobce | GLOBO Handels GmbH |
Sklad dodavatel 5 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
3 528 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 410 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 410 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
