Nákupní košík 1 položka
-
×
WD-139120B0
4 195 Kč
| Barva | chrom-lesklý |
| Materiál | kov |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 50 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 100 mm |
| Výška | 20 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Průměr | 100 mm |
| Montážní otvor | 75 mm |
| Zápustná hloubka | 110 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | LUXERA s.r.o. |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 200 ks, dodání 3-5 dnů
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům