Eth-38212 - XELO 2xT8 2x36W, WHITE/CLEAR,DIRECT CON
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | bílá / chrom-lesklý |
| Materiál | kov / plast |
| Typ zdroje | T8 |
| Výkon | 36 W |
| Šířka | 1240 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 46 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | LUXERA s.r.o. |
Sklad dodavatel 5 ks, dodání 3-5 dnů
309 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
