Eth-63202 - AGILO LED/20W,4000K,IP65, WHITE
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Typ zdroje | LED |
| Výkon | 20 W |
| Šířka | 170 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hloubka | 37 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | LUXERA s.r.o. |
Sklad dodavatel 50 ks, dodání 3-5 dnů
Supercena
288 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 384 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 384 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
