Sol-SL.1049 - Wall lamp RING black a switch
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Kruhové reflektory jsou ideální pro ty, kteří si cení moderního designu a možnosti vytvářet jedinečná aranžmá. Svítidla tohoto typu se skládají ze stropního držáku, který má v elegantních úchytech instalováno několik směrových světel. Velkou výhodou řady Ring je možnost individuálního nastavení každého světelného zdroje, takže lze osvětlit pouze vybrané části místnosti. Jedná se také o mimořádně zajímavou nabídku pro milovníky originálního stylu a moderních interiérových akcentů. | |
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 12 W |
| Typ lampy | Nástěnné svítidlo |
| Rozměr stínidla | 6/10 cm |
| Síla tradiční žárovky | max. 40 W |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Celková hmotnost v gramech | 170.67 |
| Typ svítidla | Nástěnné svítidlo (s vypínačem) |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | SOLLUX LIGHTING |
Sklad dodavatel 109 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
575 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 747 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 747 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
