Ring black - Bodová svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | SOLLUX LIGHTING |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Sol-SL.0091 Wall lamp RING black detail výrobku
| Výkon | 1x40 W |
| Šířka | 100 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 81 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
474 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 615 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 615 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Sol-SL.0092 Ceiling lamp RING 2 black detail výrobku
| Výkon | 2x40 W |
| Délka | 300 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Skladem 1 ks - ihned k odeslání, dalších 222 ks - sklad dodavatel - 4-14 dní.
Výprodej -42%
1 111 Kč 644 Kč
počet výprodejových kusů: 1
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Sol-SL.0094 Ceiling lamp RING 4 black detail výrobku
| Výkon | 4x40 W |
| Šířka | 250x250 mm |
| Výška | 150 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 37 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
1 621 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 105 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 105 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Sol-SL.0093 Ceiling lamp RING 3 black detail výrobku
| Výkon | 3x40 W |
| Délka | 450 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 170 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
1 211 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 573 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 573 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
5. Sol-SL.0332 Ceiling lamp RING 4L black detail výrobku
| Výkon | 4x40 W |
| Délka | 800 mm |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 150 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 151 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
1 864 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 421 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 421 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
6. Sol-SL.0334 Ceiling lamp RING 6L black detail výrobku
| Výkon | 6x40 W |
| Délka | 1200 mm |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 150 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 219 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
2 646 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 437 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 437 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
7. Sol-SL.1016 Ceiling lamp RING 3P black detail výrobku
| Výkon | 3x40 W |
| Šířka | 200 mm |
| Výška | 160 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 4 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
1 197 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 554 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 554 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
