Ring chrome - Bodová svítidla
1. Sol-SL.0727 Wall lamp RING chrome detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý |
| Materiál | ocel |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 1x40 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hloubka | 150 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 14 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
474 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 615 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 615 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Sol-SL.0728 Ceiling lamp RING 2 chrome detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý |
| Materiál | ocel |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 2x40 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 300 mm |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 150 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 40 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
855 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 111 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 111 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Sol-SL.0729 Ceiling lamp RING 3 chrome detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý |
| Materiál | ocel |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 3x40 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 450 mm |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 150 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 45 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
1 211 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 573 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 573 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Sol-SL.0730 Ceiling lamp RING 4 chrome detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý |
| Materiál | ocel |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 4x40 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 250x250 mm |
| Výška | 150 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 12 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
1 621 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 105 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 105 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
5. Sol-SL.0731 Ceiling lamp RING 4L chrome detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý |
| Materiál | ocel |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 4x40 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 800 mm |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 150 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 71 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
1 864 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 421 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 421 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
6. Sol-SL.0732 Ceiling lamp RING 6L chrome detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý |
| Materiál | ocel |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 6x40 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 1200 mm |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 150 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 35 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
2 646 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 437 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 437 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
