Rab-71100 - Hopply
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
|
Svítidlo na stěnu. Lze přepínat na 3000K nebo 4000K. |
|
|
Roztomilá dětská svítidla se vzorkem králíčků. Krásný doplněk do dětského pokoje. |
|
| Barva | bílá / multicolor |
| Barva světla | 3000/4000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | LED 9 W |
| IP krytí | 20 |
| Hloubka | 47 mm |
| Průměr | 120 mm |
| Světelný tok | 800 lm |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 168 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
436 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 559 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 559 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
