Mil-379792 - LED pásek 27W 90cm 4000K - černý
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,185 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,21 kg |
| ÚHEL SVĚTLA | 120° |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 15 000h |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 2.5 |
| ŠÍŘKA (mm) | 25 mm |
| POWER | 27W |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 30.0000 |
| VÝSTUP SVĚTLA | 2200lm |
| HMOTNOST BALENÍ | 6,1 kg |
| Hloubka balení (cm) | 7.5 |
| Hloubka (mm) | 74,8 mm |
| CRI [RA] | 80 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 90 |
| VÝŠKA (mm) | 900 mm |
| LAMP FAMILY | BATTEN |
| barva | BLACK |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | F |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| MATERIÁL | PC + hliník |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
154 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 171 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 171 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
