LED Batten pásek 27W 90cm 4000K - Sklepní, garážová
Mil-378955 detail výrobku
| Svítidlo Batten elight je skvělým řešením pro ty, kteří hledají náhradu za staré tradiční zářivky. Velmi lehká konstrukce, výkonný světelný zdroj v podobě LED modulu , široký úhel dopadu světla dělají ze svítidel batten elight pro povrchovou montáž důstojného nástupce starých svítidel. Svítidla Batten elight pro povrchovou montáž jsou k dispozici v 5 délkách: 9W/30cm 18W/60cm 27W/90cm 36W/120cm 45W/150cm Svítidla lze instalovat i v nízkých místnostech, protože jejich výška je pouhých 2,5 cm. Světelným zdrojem je vysoce kvalitní LED SMD 2835 s účinností přes 100 lm/w a úhlem vyzařování 120°. Nedodržení těchto doporučení může výrazně zkrátit životnost svítidla a zhoršit jeho provoz. Pouze pro vnitřní použití! Instalace by neměla představovat žádné větší problémy. Lampu jednoduše připojte k elektrické síti pomocí kabelů z pouzdra lampy. Poté upevněte montážní desky pomocí šroubů, přičemž dodržujte vzdálenost umožňující instalaci lampy. Zbývá jen nasunout svítidlo na předem připevněné desky. Pokud nejste s těmito úkony obeznámeni, požádejte o provedení montáže kvalifikovanou osobu. Svítidlo Batten elight LED představuje inovativní řešení osvětlení, které splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Je ideální pro osvětlení nejrůznějších komerčních a průmyslových prostor, jako jsou obchody, garáže, chodby, haly, kanceláře, kuchyně atd. Nabízené svítidlo Batten LED se vyznačuje mimořádnou světelnou účinností, úsporou energie a dlouhou životností. Poskytují silné a rovnoměrné osvětlení v bílé neutrální barvě (4000 K), které se přizpůsobí různým interiérům. Se světelným tokem 850 lm až 4850 lm (+/- 5 %) v závislosti na modelu , vnáší atmosféru profesionálního jasu a pohody. Při použití svítidla Batten elight LED , si můžete být jisti, že získáváte výrobek nejvyšší kvality. Konstrukce svítidla: Svítidlo je vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu, který je vhodný pro použití v domácnosti: Tělo svítidla je vyrobeno z odolného plastu, zatímco difuzor je vyroben z polykarbonátu, což zaručuje bezpečnost a spolehlivost po dlouhou dobu. Díky mléčnému stínítku je světlo rovnoměrně rozptýlené a šetrné k očím. To nejenže poskytuje vynikající osvětlení, ale také šetří peníze vaší peněženky. Svítidlo Batten elight LED spotřebovává malé množství energie, což se projeví v nižších účtech za elektřinu. Energetické hodnocení potvrzuje vysokou účinnost našich výrobků. Svítidlo Batten elight LED se snadno instaluje a je mimořádně spolehlivé při každodenním používání. Je certifikováno CE a RoHS a splňuje ekologické normy. Jeho výhod si budete moci užívat po dlouhou dobu. | |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,185 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,21 kg |
| HMOTNOST BALENÍ | 0,74 kg |
| ÚHEL SVĚTLA | 120° |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 15 000h |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 2.5 |
| ŠÍŘKA (mm) | 25 mm |
| POWER | 27W |
| VÝSTUP SVĚTLA | 2850 orava / 3350 spring |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 30.0000 |
| Hloubka balení (cm) | 7.5 |
| Hloubka (mm) | 74,8 mm |
| CRI [RA] | 80 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 90 |
| VÝŠKA (mm) | 900 mm |
| NOVINKY | NOVINKOVÝ BANNER |
| LAMP FAMILY | BATTEN |
| barva | BÍLÁ |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | F |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| MATERIÁL | PC + hliník |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
Skladem 3 ks - ihned k odeslání, dalších 100 ks - sklad dodavatel - 3-14 dnů.
Supercena
149 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 165 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 165 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
