LED lišta 36W 120cm 4000K - černá - Sklepní, garážová
Společné parametry pro všechny typy:
|
Napojení - ze svítitidla jde dvojlinka |
Mil-379795 detail výrobku
| Lineární světla Batten LED jsou produktem polské společnosti EKO-LIGHT. Jedná se o funkční a snadno instalovatelné osvětlení, které lze použít v garážích, technických místnostech, průmyslových halách. Tento typ svítidla funguje perfektně za všech podmínek. Pásek má široký úhel svícení, díky čemuž je vhodný pro instalaci na mnoha místech. Výkon LED pásků je 18/27/36 W, což umožňuje bez problémů osvětlit prakticky jakýkoli povrch. Materiál lišty je kov a PC plast. Na výrobek se vztahuje záruka 24 měsíců | |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,308 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,338 kg |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 120 |
| ÚHEL SVĚTLA | 120° |
| VÝŠKA (mm) | 1200 mm |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 15 000h |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 2.5 |
| ŠÍŘKA (mm) | 25 mm |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 30.0000 |
| POWER | 36W |
| VÝSTUP SVĚTLA | 3200lm |
| Hloubka balení (cm) | 7.5 |
| Hloubka (mm) | 74,8 mm |
| CRI [RA] | 80 |
| HMOTNOST BALENÍ | 9,9 kg |
| LAMP FAMILY | BATTEN |
| barva | BLACK |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | F |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| MATERIÁL | PC + hliník |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
Skladem 3 ks - ihned k odeslání, dalších 100 ks - sklad dodavatel - 3-14 dnů.
Supercena
196 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 218 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 218 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
