Mil-379789 - LED pásek Batten 18W 60cm 4000K - černý
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,164 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,189 kg |
| ÚHEL SVĚTLA | 120° |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 15 000h |
| POWER | 18W |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 2.5 |
| VÝSTUP SVĚTLA | 1500lm |
| ŠÍŘKA (mm) | 25 mm |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 30.0000 |
| HMOTNOST BALENÍ | 5,4 kg |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 60 |
| VÝŠKA (mm) | 600 mm |
| Hloubka balení (cm) | 7.5 |
| Hloubka (mm) | 74,8 mm |
| CRI [RA] | 80 |
| LAMP FAMILY | BATTEN |
| barva | BLACK |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | F |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| MATERIÁL | PC + hliník |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
112 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 124 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 124 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
