Mil-378949 - LED Batten pásek 9W 30cm 4000K
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,075 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,093 kg |
| HMOTNOST BALENÍ | 0,35 kg |
| ÚHEL SVĚTLA | 120° |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 15 000h |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 2.5 |
| ŠÍŘKA (mm) | 25 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 30 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 30.0000 |
| VÝŠKA (mm) | 300 mm |
| Hloubka balení (cm) | 7.5 |
| Hloubka (mm) | 74,8 mm |
| CRI [RA] | 80 |
| VÝSTUP SVĚTLA | 850lm svítidlo / 1000lm zdroj |
| POWER | 9W |
| NOVINKY | NOVINKOVÝ BANNER |
| LAMP FAMILY | BATTEN |
| barva | BÍLÁ |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | F |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| MATERIÁL | PC + hliník |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
79 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 88 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 88 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
