Eth-63205 - Agilo S LED
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Typ zdroje | LED |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 20 W |
| IP krytí | 65 |
| Šířka | 170 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hloubka | 37 mm |
| Montážní otvor | 142 mm |
| Zápustná hloubka | 40 mm |
| Světelný tok | 2000 lm |
| Životnost LED | 30000 h |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Výrobce | LUXERA s.r.o. |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-5 dnů
Supercena
288 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 384 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 384 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
