Eth-71068 8585032221422 - Crystal fix + Crystal Movable
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | chrom-lesklý |
| Materiál | sklo / hliník |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 50 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 95 mm |
| Výška | 15 mm |
| Hloubka | 95 mm |
| Průměr | 95 mm |
| Montážní otvor | 65 mm |
| Zápustná hloubka | 110 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | LUXERA s.r.o. |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Skladem 5 ks - ihned k odeslání, dalších 25 ks - sklad dodavatel - 3-5 dnů.
Supercena
211 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 281 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 281 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
