Eth-71075 8585032221491 - Crystal fix + Crystal Movable
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | chrom-lesklý |
| Materiál | sklo / kov |
| Objímka | G9 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 33 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 90 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hloubka | 43 mm |
| Montážní otvor | 55 mm |
| Zápustná hloubka | 110 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | LUXERA s.r.o. |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 200 ks, dodání 3-5 dnů
Supercena
355 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 473 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 473 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
