Fillan Sollux - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Barva | černá |
| Materiál | ocel / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | SOLLUX LIGHTING |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Sol-SL.1143 Wall lamp FILLAN 1 black detail výrobku
| Typ žárovky | LED max 1x15 |
| Výkon | 1x60 W |
| Šířka | 150 mm |
| Výška | 290 mm |
| Hloubka | 250 mm |
| Záruka | 5 let |
Sklad dodavatel 38 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
635 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 825 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 825 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Sol-SL.1144 Chandelier FILLAN 3 black detail výrobku
| Typ žárovky | LED max 3x15 |
| Výkon | 3x60 W |
| Šířka | 540 mm |
| Výška | 360 mm |
| Záruka | 5 let |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
1 862 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 418 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 418 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Sol-SL.1145 Chandelier FILLAN 5 black detail výrobku
| Typ žárovky | LED max 5x15 |
| Výkon | 5x60 W |
| Šířka | 590 mm |
| Výška | 360 mm |
| Záruka | 5 let |
Sklad dodavatel 2 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
3 210 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 169 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 169 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
