Alino Sollux - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Barva | černá |
| Materiál | ocel / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | SOLLUX LIGHTING |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Sol-SL.1139 Wall lamp ALINO 1 black detail výrobku
| Typ žárovky | LED max 1x15 |
| Výkon | 1x60 W |
| Šířka | 150 mm |
| Výška | 260 mm |
| Hloubka | 150 mm |
| Záruka | 5 let |
Sklad dodavatel 35 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
593 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 770 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 770 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Sol-SL.1140 Chandelier ALINO 3 black detail výrobku
| Typ žárovky | LED max 3x15 |
| Výkon | 3x60 W |
| Šířka | 350 mm |
| Výška | 350 mm |
| Průměr | 300 mm |
| Záruka | 5 let |
Sklad dodavatel 22 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
1 326 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 722 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 722 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Sol-SL.1141 Pendant lamp ALINO 1 black detail výrobku
| Typ žárovky | LED max 1x15 |
| Výkon | 1x60 W |
| Výška | 1300 mm |
| Průměr | 150 mm |
| Záruka | 5 let |
Sklad dodavatel 33 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
511 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 663 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 663 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Sol-SL.1142 Pendant lamp ALINO 3 black detail výrobku
| Typ žárovky | LED max 3x15 |
| Výkon | 3x60 W |
| Délka | 330 mm |
| Šířka | 60 mm |
| Výška | 1170 mm |
| Záruka | 5 let |
Sklad dodavatel 5 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
1 501 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 949 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 949 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
