Tommy RL - Bodová svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Barva | černá / zlatá / hnědá |
| Materiál | kov / textil |
| Objímka | E14 |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. RL-R81331030 detail výrobku
| Barva | Barva dřeva |
| Objímka | E14 |
| Výkon | 1x28 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 120.0 mm |
| Výška | 180.0 mm |
| Hloubka | 190 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
Sklad dodavatel 828 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
490 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 710 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 710 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. RL-R81332030 detail výrobku
| Barva | Barva dřeva |
| Objímka | E14 |
| Výkon | 2x28 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 300 mm |
| Šířka | 300.0 mm |
| Výška | 190.0 mm |
| Hloubka | 120.0 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
Sklad dodavatel 413 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
931 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 349 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 349 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. RL-R81333930 detail výrobku
| Barva | Barva dřeva |
| Objímka | E14 |
| Výkon | 3x28 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 220.0 mm |
| Průměr | 460.0 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
Sklad dodavatel 718 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
1 455 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 109 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 109 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. RL-R81334030 detail výrobku
| Barva | Barva dřeva |
| Objímka | E14 |
| Výkon | 4x28 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 720 mm |
| Šířka | 720.0 mm |
| Výška | 190.0 mm |
| Hloubka | 120.0 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
Sklad dodavatel 538 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
1 842 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 669 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 669 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
