RL-R81333930 - Tommy RL
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | Barva dřeva |
| Materiál | kov / textil |
| Objímka | E14 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 3x28 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 220.0 mm |
| Průměr | 460.0 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 718 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
1 455 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 109 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 109 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
