Rustica Trio 2 - Lampičky a lampy
Společné parametry pro všechny typy:
| S vypínačem | |
| Barva | rezavá / matná |
| Materiál | kov / sklo |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Tri-501000224 detail výrobku
| Objímka | E14 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 2x40 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 500 mm |
| Průměr | 310 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena do 31.5.2026
1 621 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 349 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 349 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Tri-401000224 detail výrobku
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 2x60 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 1800 mm |
| Průměr | 335 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
Sklad dodavatel 143 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
2 145 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 109 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 109 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
