Tri-401000224 - Rustica Trio 2
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| S vypínačem | |
| Barva | rezavá / matná |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 2x60 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 1800 mm |
| Průměr | 335 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 143 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
2 145 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 109 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 109 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
