Pills black - Moderní svítidla
| Barva | černá |
| Materiál | kov |
| Objímka | GX-53 (na úsporný zdroj) |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
1. Tec-8265 PILLS BLACK I KINKIET detail výrobku
| Výkon | 1x12 W |
| Délka | 230 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hloubka | 85 mm |
| Záruka | 3 roky |
Sklad dodavatel 27 ks, dodání 4-14 dní
Doporučená maloobchodní cena: 1 552 Kč
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Tec-8266 PILLS BLACK I PLAFON detail výrobku
| Výkon | 1x12 W |
| Délka | 230 mm |
| Výška | 55 mm |
| Záruka | 3 roky |
Sklad dodavatel 8 ks, dodání 4-14 dní
Doporučená maloobchodní cena: 1 504 Kč
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Tec-8264 PILLS BLACK II detail výrobku
| Výkon | 2x12 W |
| Délka | 390 mm |
| Výška | 55 mm |
| Záruka | 3 roky |
Sklad dodavatel 63 ks, dodání 4-14 dní
Doporučená maloobchodní cena: 1 990 Kč
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Tec-8263 PILLS BLACK III detail výrobku
| Výkon | 3x12 W |
| Délka | 590 mm |
| Výška | 55 mm |
| Záruka | 3 roky |
Sklad dodavatel 63 ks, dodání 4-14 dní
Doporučená maloobchodní cena: 2 551 Kč
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
5. Tec-8262 PILLS BLACK V detail výrobku
| Výkon | 5x12 W |
| Délka | 980 mm |
| Výška | 55 mm |
| Záruka | 3 roky |
Sklad dodavatel 64 ks, dodání 4-14 dní
Doporučená maloobchodní cena: 3 085 Kč
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
