Tec-8265 PILLS BLACK I KINKIET - Pills black
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | černá |
| Materiál | kov |
| Objímka | GX-53 (na úsporný zdroj) |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x12 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 230 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hloubka | 85 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobce | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
Sklad dodavatel 27 ks, dodání 4-14 dní
Supercena do 24.5.2026
1 366 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 552 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 552 Kč
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
